• פברואר 8, 2017 – גני התערוכה, תל אביב

    דוברים

סרט סיכום ועידת TEDxTelAvivSalon: Tourism

הרצאות

How to Counteract Terror with Tourism | Eran Ketter

How to create something out of nothing | Omer Bogger

The original social network | Noam Klinger

How clothes tell a story | Tzippora Nussbaum

 

 

הדוברים שלנו

כל ההרצאות מוצגות באנגלית ומלוות בתרגום לעברית במהלך כל האירוע

עומר בוגר

עמר בוגר חיפש את עצמו בכל העולם, סיים בהצטיינות לימודי מזרח אסיה, אבל מכל קצוות תבל מצא את עצמו דווקא בטבריה. הוא הכין הרצאה מעשירה שבה יגלה איך בעזרת מינימום אמצעים לוקחים מקום נטוש והופכים אותו לנקודת מפגש מעוררת השראה לאנשים מכל העולם. בהרצאה של עומר הוא יספר על החייאת החורבה שממנה יצר אכסניה מצליחה, ויפתח מסיפור ההצלחה הזה תובנת על החייאת העיר טבריה כולה.

ציפורה נוסבוים

ציפורה נוסבוים היא ציירת חרדית מוכשרת שהפכה בזכות ציוריה לחוקרת תרבות. מתוך ההתבוננות של כאמנית, היא מצליחה להעניק לנו זווית מרתקת לצפיה בחייהם של חברי הקהילה החרדית. כאמנית ומארחת ציפורה מעבירה סדנאות לקבוצות על סגנונות הלבוש השונים בחצרות החרדיות, וטוענת שההבחנה בסגנון הלבוש הוא רק מפתח לשער רחב בהרבה. אם נסתכל קרוב יותר על תרבויות שונות סביבנו, נוכל למצוא עניין בדברים שנראים לנו במבט ראשון חסרי חשיבות.

נועם קלינגר

נועם קלינגר מנכ”לית EATWITH תיקח אותנו לעולם החדש של התיירות. עולם שבו המבקרים כבר מזמן לא מחפשים אטרקציות, אלא חוויות אותנטיות. באירוח הביתי של EATWITH המבקר מרגיש שהוא חלק ממשהו אחר, מתרבות שונה ומעניינת שזורקת את האורח לכיוון ההפוך מהאטרקציות התיירות המוכרות. נועם טוענת שהאוכל זו רק ההתחלה. תיירים לא מחפשים רק לבקר אצל המקומיים, הם מחפשים חברים מקומיים.

ערן כתר

ד”ר ערן כתר הוא חוקר, מרצה ויועץ בתחומי השיווק והתיירות, ומחבר-שותף של שלושה ספרי שיווק בינלאומיים. בשנים האחרונות הוא ביצע פרויקטים רבים בתחומים של שיווק תיירות, שיווק ברשתות חברתיות, ניהול משברים, וגיבוש אסטרטגיה עסקית, שיווקית ותיירותית. האתגרים השיווקיים שיוצרים אירועי טרור מתרבים, ועל ידי שימוש במקרים אקטואליים יציג ד”ר כתר על בימת TEDx פתרונות אפשריים לסיוע למדינות במשבר בעזרת שיווק.

מופעים

טררם

הרכב מוסיקלי 

 

 

קבוצת אומנים ישראלית רב תחומית, הפועלת בארץ ובחו”ל מזה כ- 20 שנה ומשלבת תיפוף בסגנונות שונים, ריקוד ותנועה אנרגטיים ומוזיקה מקורית מבין היוצר של דורון רפאלי. סגנון היצירה של הקבוצה מאגד בתוכו השפעות תרבותיות ואתניות, השואבות את השראתן מהרב תרבותיות הקיים בישראל. התוצר הסופי המאפיין את קבוצת טררם, הוא מעין מקצב גלובלי ועצמתי, המזמין אליו את כל בני האדם באשר הם.

שותף ראשי